Tomasz Jakubczyk kandyduje do Rady Dzielnicy Praga-Południe

Opublikowano

Nasza inicjatywa nie musiałaby powstać gdyby nasza dzielnica była lepiej zarządzana… a jest jeszcze dużo do zrobienia! Zdecydowałem się zatem kandydować do Rady Dzielnicy.

Długo się wahałem… ale pozostali założyciele naszej Inicjatywy pomogli. Weronika Kuźma zrobiła mi to profesjonalne zdjęcie profilowe*, a Paweł Kędzierski rozpoczął kampanię w lesie, zanim dotarło do mnie na co się piszę… i jakoś poszło.

Nie należę do żadnej partii ani organizacji, ale dzięki poparciu Miasto Jest Nasze (które ogromnie wspierało nas od samego początku „Inicjatywy”) i wspólnej, realistycznej wizji lokalnych zmian znalazłem miejsce na liście Koalicyjnego Komitetu „Lewica”.

Na moim profilu (zapraszam do śledzenia) i na tym forum (jeżeli będzie zainteresowanie) przedstawię w szczegółach kwestie, którymi od jakiegoś czasu zajmuję się jako mieszkaniec, a które zapewne mógłbym skuteczniej realizować jako Radny. Chodzi o:

✅ wykorzystanie terenów w pobliżu torów kolejowych, aby służyły mieszkańcom (to pas o ogromnym potencjale, o długości 7 km!);

✅ estetykę ulic – problem śmieci, zaniedbanej zieleni oraz braku tzw. małej architektury.

✅ zapewnienie bezpiecznej i spójnej infrastruktury rowerowej w naszej dzielnicy oraz połączeń rowerowych z innymi dzielnicami.

*Zdjęcie profilowe Wuka Studio www.facebook.com/WukaStudio

Materiał wyborczy KKW Lewica

Kategorie: Olszynka